English edition Deutsch edition Norsk utgave русская версия Polish edition | DE | EN | NO | RU | PL
 Logg inn nb-NO   |  My Page  |  Share this site | Currency Converter Dintur AS
My Page Welcome to Activities and Holiday Resorts in Norway!
Booking Help: (+47) 74 07 30 00
0 items, 0 NOK Show Cart
Online Booking
Quicksearch
Kirsten Schultz  Daglig leder +47 994 82 674                        schultz@dintur.no
       
Solveig Trustrup  Kontorleder +47 908 64 797 trustrup@dintur.no
       
Bjørn Knutslid Markeds - og web-ansvarlig samt ansvarlig for produkt- og  markedsutvikling av ferskvannsfiske.
+47 911 64 073 knutslid@dintur.no
       
Bjørn Aslak Gjøvikli Produktansvarlig Vestlandet/Midt Norge +47 905 78 434 gjovikli@dintur.no
       
Terje Kolaas Produktansvarlig i Nord-Trøndelag og Nordland samt kundekontakt birdwatching og naturfoto +47 908 36 246 kolaas@dintur.no
                                    
Unni Tellefsen Kontormedarbeider +47 901 80 127 tellefsen@dintur.no
       
Matthias Ullrich Salg/marked i Tyskland - Dresden +49 351 8470 593 ullrich@dintur.de
Sven Lehner Salg/marked i Tyskland - Dresden +49 351 8470 593 sven@dintur.de
Andreas Stiehler Salg/marked i Tyskland - Dresden +49 351 8470 593 andreas@dintur.de
Andree Hörmann Salg/marked i Tyskland - Bremen +49 1515 478 6152 hoermann@din-tur.de
Andree Schmitz Salg/marked i Tyskland - Bremen +49 422 1689 0586 schmitz@dintur.de
       
       
       
All written and photographic content on these web-sites are copyrighted DIN TUR AS by norwegian law. Unauthorized use will be considered as theftery, and will be reported.
You are free and welcome to link to any of our articles and destinations anytime.
Et øyeblikk...
Source: ExchangeRates.org.uk